Görenler tanıyamadı

Elle’nin haberine göre ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün katıldığı Oscar töreninin after partisinde görenleri şoke etti. Tören katılımcıları Adele’i gördüklerinde oluşan şaşkınlıklarını Kendine benziyor ama aynı zamanda çok farklı görünüyordu, güzel ama neredeyse tanınmaz”, “Çarpıcı ve çok uzun görünüyordu. Boncuklu bir leopar elbisesinin içinde incecik beliyle dikkat çekiyordu. diyerek anlattı.

Adele’in Oscar töreninin after partisindeki görüntüsü ise Polonyalı TV sunucusu Kinga Rusin’in sosyal medyada yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Uzun süredir gözlerden uzak olan dünyaca ünlü şarkıcı Adele, Oscar töreninin after partisine katıldı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele verdiği 45 kilo sonrasında Beyonce ve Jay-Z’nin Oscar After Party’sine katıldı ve son hali ile şaşırttı. Önceki ve sonraki hali arasında büyük bir değişim olan güzel sanatçının sırrı merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı.

Adele’in zayıflama sırrı

Adele’in antrenörü Brezilyalı Camila Goodis, sanatçının bu büyük değişiminin hem beslenme hem de egzersize dayalı olduğunu belirtti. Pilates ve kardiyo egzersizleri yaptığını bunun yanı sıra şekeri kestiğini ve Sirtfood diyeti uyguladığını vurguladı. Bu diyet zayıflama genini harekete geçirdiği öne sürülen sirtüin proteinini aktive etmeye yarayan yiyeceklerle beslenmeye dayanıyor.

Diyetin savunucuları yeşil çay, lahana, yaban mersini, somon ve narenciye gibi sirtüin bakımından zengin yiyecekleri tüketmenin vücuda sabit bir metabolik destek verebileceğini ve hızlı kilo vermeyi sağladığını iddia ediyor