Burçlar ve seks

Burçlar ve seks

KOÇ
KOÇ KADINI
Yatakta mevzuşkan ve hatta esprilidir. Çoğunlukla kendi hazzını ön planda meblağ ve yönetimi elden bırakmak istemez.
KOÇ ERKEĞİ
Son aşama ateşlidir. Yatakta kendine aşırı güvenir, farklı deneyimlere açıktır. Vakit süre onu biraz aceleci bulabilirsiniz!

BOĞA
BOĞA KADINI
Sadık ve tek eşli bir partnerdir. Kendisine dokunulmasına bayılır. Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız birleşmeniz o kadar tutkulu olacaktır.
BOĞA ERKEĞİ
Yatakta güçlü olduğunu hissettirmeye bayılır. Sözleri ve komutlarıyla iplerin kendi elinde olduğunu hissettirir.

 

İKİZLER
İKİZLER KADINI
Yatakta flört oyunlarına bayılır! Her seferinde başka biriyle oluyormuşsunuz hissi yaşatır. Sadece kendisi üzerinde kontrol kurulmasını pek sevmez. Hazza ulaşmak için onu özgür bırakmalısınız.
İKİZLER ERKEĞİ
Tek gecelik ilişkilere yatkındır. Hem de birden çok şeyle ilgilenebilme potansiyeline haiz olduğundan size farklı deneyimler yaşatabilir.

YENGEÇ
YENGEÇ KADINI
romantik sözlerle başlayıp kendisini arzuladığınızı dile getiren cümlelerle devam ederek onu deliye çevirebilirsiniz! Duyguları ne kadar yoğun olursa seks yaşamı da o denli hareketli olur.
YENGEÇ ERKEĞİ
basit cinsel maceralar hiç ona geri değil! Aşk ve alışkanlıkları onun için seksin ayrılmaz bir parçası. Kırılgan bulunduğunu unutmayın ve yatakta çok fazla yönlendirmeye kalkmayın!

ASLAN
ASLAN KADINI
Cinsel istekliliğini göstermekten ve ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Doğası gereği iplerin her vakit elinde olmasını ister.
ASLAN ERKEĞİ
Aşk oyunlarında gerçek bir ustadır. Ne istediğini çok iyi bilir ve elde etmekte pek zorlanmaz. Esasen bir girişimden sonrasında ‘hayır” cevapını aldıysa o insandan hemen uzaklaşır.

BAŞAK
BAŞAK KADINI
Soğuk ve mesafeliymiş benzer biçimde görünse de yatakta fazlaca aktiftir. Mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olduğundan ani maceralardan hoşlanmayabilir.
BAŞAK ERKEĞİ
Tek eşliliği tercih eder. Güzel kokulu kadınlara karşı koyamaz. Minik detaylar onun uyarmalmasında büyük rol oynayabilir.

TERAZİ
TERAZİ KADINI
Sekse düşkün olsa da birlikte olacağı kişiyi öncesinde iyi tanımak ve güvenmek ister. Güzel duyu duygusu çok gelişmiş olduğundan atletik vücutlu erkeklerden hoşlanır.
TERAZİ ERKEĞİ
Yatakta yönetmeyi seven kadınlara bayılır. Estetik duygusu gelişmiştir. Sıra dışı iç çfakatşırlarla baştan çıkartabilirsiniz.

AKREP
AKREP KADINI
Akrep kadınına bakılırsa seks olmadan aşk olması imkansız. Son aşama tutkuludur. Cinsel gücü yüksek olduğundan partnerinde de bu özelliği arar.
AKREP ERKEĞİ
cinsellik onun için yaşamın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Cinsel çekiciliği yüksektir. Bolca düşlem kurar ve bunları partneriyle paylaşır. Her an her yerde uyarmalabilir.

YAY
YAY KADINI
sekste macerayı sever! İstenildiğini bilmek onu en çok tahrik eden şeydir. Kulağına fısıldayacağız davetler onu harekete geçirmek için yeterlidir.
YAY ERKEĞİ
Farklı insanlarda farklı güzellikler bulabileceğinden tek bir kişiye bağlanması zor olsa gerek. Farklı deneyimlere açıktır, cinsellik sırasında mevzuşmanız onu tahrik edecektir.

OĞLAK
OĞLAK KADINI
Cinsellikte baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. İstendiğini duymak onu tahrik eder.
OĞLAK ERKEĞİ
düzenli cinsel yaşamdan hoşlanır. Ne kadar tutkulu olursa olsun her süre tek eşliliği tercih eder.

KOVA
KOVA KADINI
sekste ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Partnerinin isteklerine karşı duyarlıdır.
KOVA ERKEĞİ
sex onun için bir ihtiyaç… Yatakta özgürlüğüne düşkün bu erkeğin tek bir eşe sadık kalması çok zor.

BALIK
BALIK KADINI
esrarlı görünüşüyle karşı cinsin ilgisini kolayca çeker. Empati duygusu gelişmiştir ve kendisi istesiz olsa bile “hayır” demez.
BALIK ERKEĞİ
Yatakta duygusal paylaşımlara örutubet verir. Fantezi dünyası oldukca gelişmiştir. Ayak tapıncakizmine en çok Balık erkeklerinde rastlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir