Kate Middleton’ın sırrı ortaya çıktı!

Kate Middleton’ın sırrı ortaya çıktı!

Meğer kraliyet gelininin zayıf kalmasının sebebi buymuş

 

Kraliyet ailesinin en gözde üyesi Kate Middleton kameraların ilgi odağı oldu. Prens William ile evliliğinden geçtiğimiz yıl üçüncü çocuğunu dünyaya getiren Kate Middleton giyimiyle ve fiziğiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Kraliyet gelini Kate Middleton’ın bu ince ve zarif görüntüsünün ardında büyük bir emek ortaya çıktı. Yediğine ve sporuna her daim özen gösteren Kate Middleton küçük sırlarıyla şaşırttı. İşte Kate Middleton’ın görüntüsünün karşısındaki ufak sırlar…

Kraliyet ailesinin en gözde üyesi Kate Middleton her süre kameraların ilgi odağı oldu. Prens William ile evliliğinden geçtiğimiz yıl üçüncü çocuğunu dünyaya getiren Kate Middleton giyimiyle ve fiziğiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Kraliyet gelini Kate Middleton’ın bu ince ve zarif görüntüsünün ardında büyük bir emek ortaya çıktı. Yediğine ve sporuna her daim özen gösteren Kate Middleton ufak sırlarıyla şaşırttı. İşte Kate Middleton’ın görüntüsünün karşısındaki küçük sırlar…

Daha ilk bebeği George’u dünyaya getirmesinin üzerinden sadece bir ay geçmişti ki dümdüz karnı ve incecik siluetiyle kamuoyunun karşısına çıktı Cambridge Düşesi Middleton. Bu durum diğer iki çocuğunda da değişmedi.

 

Peki Middleton’ın hiç çocuk dünyaya getirmemiş gibi görünmesinin sırrı ne? Bunu merak eden İngiliz basını bunun da peşine düştü. Son zamanlarda aşırı zayıf bulunan Middleton’ın ne yiyip de bu kadar ince kaldığını gözler önüne serdi.

 

İşte Middleton’ın üç öğün yedikleri ve bununla yetinmeyip formda kalmak için yaptıkları…

 

Sabah kahvaltısı: Kate Middleton sabah kahvaltısında smoothie içiyor.

En çok tükettiği ise besleyici değeri nedeniyle son dönemde iyice ön plana çıkan bir tür yosun türü olan spirulina, yeşil lahana, meabolizmayı hızlandırmasıyla bilinen maça tozu, ıspanak, marul, kişniş, ve yaban mersini ile yapılan smoothie. Düşes, bu smoothie sayesinde hem kendisi için gerekli olan vitamin ve mineralleri alıyor hem de formunu konuyor.

Kate Middleton’ın öğle yemeğine gelince… İngiliz basınına göre Düşes’in en sevdiği seçeneklerden biri kocaman bir kase dolusu meyve ve salata.

 

Middleton cildinin güzelliğini korumak için karpuz salatası, İspanyol mutfağının en ünlü yiyeceklerinden biri olan soğuk çorba yani gazpacho, Latin Amerika’ya özgü bir tür teknikle, limon içine yatırılarak hazırlanan çiğ balık gibi yiyecekler tüketiyor.

Middleton akşam yemeğinde ise kocası Prens William’ın isteği üzerine daha geleneksel davranıyor. Genellikle fırınlanmış tavuk ve çorba tüketiyor.

 

Üç çocuk dünyaya getirmesine rağmen hala incecik bir görüntüye sahip olan Kate Middleton, aslında şekerli atıştırmalıkları çok seviyor. Evlenmeden önce sık sık yaşadığı yerin yakınlarındaki dükkandan şekerlemeler alıp tüketirken görülüyordu.

Fakat artık daha dikkatli davranıyor. Middleton, canı şekerli atıştırmalıklar istediğinde çilek, yaban mersini gibi meyveleri badem sütüyle birlikte tüketiyor. Böylece vücuduna zararlı olacak yiyeceklerden uzak dururken aynı zamanda tatlı ihtiyacını da gideriyor.

Kate Middleton, fırsat buldukça mutfakta vakit geçirmeyi seviyor. Hatta büyük çocukları George ve Charlotte’u da zaman zaman mutfağa sokuyor. Zaman zaman birlikte çocukların da seveceği yiyecekler hazırlıyorlar.

Ama Kate Middleton’ın zayıflığının tek sırrı beslenme değil. İşte diğer ayrıntılar.

 

36 yaşındaki Kate Middleton, üçüncü bebeğini dünyaya getirdikten sadece üç hafta sonra Prens Harry ile Meghan Markle’ın düğününde boy gösterdi. Hem de bazılarına göre daha önce defalarca giydiği bir kıyafetle.Aslına bakılırsa bu durumda Middleton’ın elbiseyi daha önce giyip giymemesi çok da önemli değil. Önemli olan üç çocuk dünyaya getirip nasıl böyle incecik kaldığı.
Kate Middleton’ın sırrı ortaya çıktı! Meğer kraliyet gelininin zayıf kalmasının sebebi buymuş

Çünkü Middleton, sadece düğünde değil geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Kraliçe’nin doğum günü etkinliklerinde de incecik görünüyordu. İşte uzmanlar oturup düşündü, taşındı ve Middleton’ın bu inceliğinin sırlarını yorumladı.

Bazı hanım doğum uzmanlarına nazaran kadınların bir bölümü doğum yaptıktan sonra kısacık zamanda eski kilolarına dönecek kadar şanslı. Aslına bakılırsa bu şansı da kendileri yaratıyorlar. Burada kilit nokta hamilelik sırasında sağlıklı beslenmek ve fazla kilo almamak için çaba göstermek.Bu uzmanlara bakılırsa Kate Middleton, her üç hamileliğinde de yediğine içtiğine dikkat etti. Egzersizlerini hamileliğine göre düzenledi fakat yine de aksatmadı.Bazı uzmanlara bakılırsa de Kate Middleton bu mevzuda genetik olarak da şanslı. Çünkü artık gençlik çağlarında olmayan annesi de üç çocuk dünyaya getirmiş olmasına ve yaşından dolayı metabolizması yavaşlamış olmasına karşın hala formda görünebiliyor.Fitnes uzmanları ise Kate Middleton’ın hamilelikten sonra kısa zamanda forma girmesini spor yapma alışkanlığını uzun süredir sürdürmesine bağlıyor. Bu Düşes’in kaslarını güçlü kılıyor ve metabolizma hızı da düşmüyor.Bu fitnes uzmanları Kate Middleton’ın üçüncü bebeğini dünyaya getirdikten kısa bir süre sonrasında forma girmesini sporun yanı sıra sağlıklı beslenme alışkanlıklarından asla vazgeçmemesine de bağlıyor.Düşes’in dünyanın dört bir tarafındaki hayranları da tüm bunlara ek olarak bir başka olasılık ortaya atıyor. “Kate tüm dünyanın gözü önünde bir kişi. O yüzden kendine çok iyi bakıyor. Hatta bunun için birçok kadının hayal bile edemeyeceği kadar zaman harcıyor” diye yorum yapıyorlar.

Bu arada Kate ‘ın yaşadığı Kensington Sarayı’nın özel yüzme havuzu ve spor salonu var. Birçok kişiye göre Middleton, her ne kadar kendisi çok açıklama yapmasa da burada özel antrenörlerle çalışıp kilosunu koruyor.

lk bebeği George’u dünyaya getirdikten sadece üç ay sonra dümdüz karnıyla objektif karşısına çıkan Middleton, kızı Charlotte’un doğumundan iki ay sonra da yine incecik bir görüntüyle vaftiz törenine katıldı.Muhtemelen yine öyle olacak. Middleton, Prens Harry’nin 19 Mayıs’taki nikah töreninde de yine herkesi şaşırtacak kadar ince görünüyordu. Peki bunun sırrı ne? Evlenmeden önce balık etli bir genç kız olan Middleton, ne yapıyor ne yiyip içiyor da hamilelikten sonra bile incecik kalabiliyor.

Bunun yanı sıra Kate Middleton, sebze ve meyveleri çiğ olarak tüketiyor. Bu sadece kilo korumayı değil aynı zamanda saç ve tırnaklarının sağlıklı olmasını da sağlıyor. Ayrıca sağlıklı pişirilmiş deniz ürünleri de Middleton’ın sofrasından eksik etmediği yiyeceklerden.

Bunların dışında Middleton bir baharat tutkunu. Özellikle de acı baharatları tercih ediyor. Bunlar da metabolizmasının hızlanmasına yardımcı oluyor.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir