Mistik deneyimlere hazır olun!

Mistik deneyimlere hazır olun!

Bu hafta gökyüzünde şifa enerjisi var! Farkındalığın çok fazla artacağı haftada nelere dikkat etmeli, hangi konular üzerinde çalışmalı? İş ve aşk hayatında şans kimden yana? İşte tüm soruların yanıtı…

Ezgilerimizin ve algılamalarımızın oldukca güçlü olduğu bir dönemdeyiz. Çevrenizdekilerin problemlerına ve sorunlarına yönelik empati sahibi olabilirsiniz. Duygularınızı akılcı ve objektif bir şekilde değerlendirmeniz güç olabilir. Sanatçı yanınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hayal enerjisinizün zenginleştiği bir dönemdir. Sadece öteki taraftan da fazla hayal kurup, aşırı fantezilere dalmaktan, gerçekleri tüm açıklığı ile görmeniz zorlaşabilir. Kurduğunuz ilişkilerde açık ve net bir tutum takınmakta zorlanabilirsiniz. Yanılsamalar ve kendini aldatmak olasıdır.

Bu dehemmiyet semande çok büyük bir şifa enerjisi yer alacak. Bu dönem, ruhsal anlamda farkındalığın çok fazla artmasına destek sunar. Gözden kaçanlamış olur ruhtan kaçmaz. İnsani değerlerin, etik ve etik değerlerin, insanı insan meydana getiren değerlerin güçleneceğine işaret eder. Sezgilerin en güçlü olduğu zamanlardır, bu dönem sezgilerimiz, duyularımız, rüyalarımız yol gösterici olacaktır. Gelen işaret ve sembolleri dikkatli okumak gereklidir. Mistik, aynı anda arkadaşınızla aynı rüyayı görmek benzer biçimde spiritüel deneyimler yaşamaya daha eğilimli oluruz. Ruhsal gücü, bağlantıyı, evrenle olan bağlantıyı sağlamlaştırır, Yaradan’a daha yakın olmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir