Öpüşme teknikleri

Öpüşme teknikleri

Öpüşmek  iki insan arasındaki en özel ve kuvvetli  bağlardan biridir.

 

İlişkilerin temelini oluşturan güçlü bağ kurma ve hissettiklerini karşı tarafa iktibas isteği bazen bir bakış, bir gülüş, temas ya da kimi vakit içten bir öpücükle gerçekleşebiliyor. Öpüşme hepimiz için özel bir yere sahip olması ile mevcut tüm iletişim tekniklerinden ayrılıyor.

İlk öpücüğünü hatırlamayan var mı? Yalnız o anı değil, o anda çevresinde olan şeyleri, o yeri hatta o anda hissettiği şeyleri unutan çok nadirdir. Çünkü öpüşme kimi vakit masum kimi süre alev ateş bir seviyeye ulaşan çiftler arasındaki bağı güçlendiren en önemli paylaşımdır. Sevişmenin dudaklarda başladığı gerçeğini artık çoğumuz biliyoruz. İyi öpüşme teknikleri ile bir kişiyi kendinize tahmin edemeyeceğiniz ölçüde bağlamanız mümkün hale gelebilir.

Öpüşmeye başlamadan önceki ilk 3 saniye aslında hepimiz için en özel anlardan biri. Birden bire oluşan sessizlik ve göz göze geçen saniyelerden sonra o ilk adım atılır ve çiftler öpüşmeye başlar. Bu yalnız filmlerde değil gerçek hayatta da bu şekilde yaşandığı için öpüşmenin büyülü bir havası olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İlk öpüşme teknikleri
İlk öpücüğünüz seneler öncesinde kaldı sanıyorsanız aldanıyorsunuz. Aslına bakarsan öpüşmelerin hepsi ilk öpücük kıvamındadır. Yaşamınıza giren ve sevmiş olduğiniz kişi ile aranızdaki bağı güçlendiren öpüşme her tende ve tatta farklı şekilde yaşanır. Eğer karşınızda yeni biri, yeni bir aşk var ise kesin olun ilk öpüşme teknikleri size tekrar lazım olabilir. Görkemli bir buluşma yaşadınız ve arkasından o büyülü anın gelmekte olduğunu seziyorsunuz. Sevgilinle gözleriniz birbirine kenetlendi ve yavaş bir çekim yasası ile birbirinize doğru çekilmeye başladınız. O anda aklınıza gelen ilk şey eminiz ki nefesinizin iyi mi koktuğu olacaktır. Eğer o mevzudan bir şüpheniz yoksa sonraki adım iyi öpüşme teknikleri arasından hangisini uygulamanız gerektiği oluyor. Oysa ilk öpüşme teknikleri her zaman kendinizi anın büyüsüne kaptırmanız ile gerçekleşir.

Etkisi altına alan öpüşme teknikleri
sevmiş olduğiniz insanı kendinize mühürlemenin ilk şartı etkileyici öpüşme teknikleri hakkında bilginiz olması ile doğru orantılı. İyi öpüşme teknikleri ile bir ilişkiyi başlatabilir hatta mutlu bir sona rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Etkisi altına alan öpüşme teknikleri önce muhteşem kokan bir nefesten geçer. Arkasından dudaklarınızın kuru olmaması çok önemlidir. Kuru ve batan bir dudak öpüşmenin süresini kısaltabilir. Öpüşme yalnız duygu alışverişi değil bununla beraber iyi bir sex yaşamının da vazgeçilmezidir. Bu açıdan düşünüldüğünde tüm şartların uygun olması çiftlerin arasındaki bağlılığın güçlenmesinde çok büyük bir örutubet teşkil eder.

Etkisinde bırakan öpüşme teknikleri arasında en dikkat çekici kısım ise erkeği baştan çıkarma durumudur. Biroldukça erkeğin özellikle öpüşme anında maksimum etkilendiği nokta boynudur. Öpüşürken ellerinizi sevgilinizin boynunda ve saçlarında gezdirmeniz öpüşmenin çok daha alev ateş bir hale dönüşmesini elde edecektir. Daha sonra dudaklarınızı boyun bölgesinde gezdirmeyi deneyebilirsiniz. Karşı tarafın aldığı zevki görmüş olduğunüzde öpüşmenin bambaşka bir boyuta ne denli hızla geldiğini görebilirsiniz.

Öpüşme teknikleri doğru kullanıldığı takdirde ön sevişmenin en görkemli anlamış olurını oluşturur ve size görkemli bir sex yaşamı yaşatabilir. İyi bir öpüşmenin bir tek ilişkiniz için değil sağlığınız için de birçok faydası vardır. Organik bir ağrı kesici olma özelliğine haiz olan öpüşme bununla birlikte enerji vermesi ile de bilinir. İyi bir öpüşme aynı zamanda tam bir antidepresandır. Kendinizi mutsuz ve huzursuz hissettiğiniz an sevgilinizin sizi öpmesi ile içinizdeki tüm olumsuzlukların bir anda ortadan yok olduğuna şahit olabilirsiniz. Mutlu bir ilişki ve iyi bir seks hayatı için bolca bolca öpüşün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir