Parti bronzluğu

Parti bronzluğu

Vücut için üretilen otobronzanları yüzünüzde kullanmayın, çünkü bu tarz şeylerin içindeki etkili maddeler gözeneklerin tıkanmasına yol açabilir.

Yüzünüzde naturel bir parlaklık yaratmak istiyorsanız, aydınlatıcılardan yahut bronzlaştırıcı pudralardan yararlanın fakat aydınlatıcı kullanmadan önce cildinizin iyice temizlenmiş ve nemlenmiş olduğundan kararlı olun; çünkü nemli bir cilt ışıltılı bir görünümün anahtarı. Yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek için haftada birkaç kez tüm vücudunuza peeling uygulayın. Bunun için peeling yapan eldivenlerden de yararlanabilirsiniz fakat bu eldivenleri kuru cilt üzerinde kullanmaya dikkat edin. Tatile çıkmadan önceki gece, banyoya veya duşa girmeden uygulayın.

• Yüzünüz için bronzlaştırıcı kullanacaksanız 4 ile 6 saat arası bir zamana ihtiyacınız olacak. Bu yüzden eğer az zamanınız varsa bir gece önce yapın.

• Omuzları açık bir elbise giyecekseniz ten renginizle yüzünüzün aynı renk olmasına özen gösterin. Bronzlaştırıcıyı dairesel hareketlerle omuzlarınızdan başlayarak bileklerinize kadar uygulayın.

• Bacaklarınızın arka kısmına bronzlaştırıcı sürmeyi unutmayın. Dekolte bölgesi için cildinize parlaklık veren yağlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir